ابزارهای برش لیزر

بسته به نوع محصول نهایی که ترجیح می دهید ، ابزارهای مختلف برش لیزری وجود دارد.

روترهای برش لیزری که توسط رایانه هدایت می شوند ، می توانند هر حرف را به طور دقیق برش دهند و همه جزئیات سبک انتخاب شده را ثبت کنند. سیستم های تولیدی ذکر شده در برش نمادها و آرم ها به روشی مقرون به صرفه مفید هستند.

لیزر که در حالت جامد است از یک میله کریستال با انتهای صاف و موازی استفاده می کند. هر دو انتها دارای سطوحی هستند که توانایی انعکاس دارند. یک منبع نوری که دارای چگالی بالا و یک لوله فلاش است ، بلور را احاطه کرده است.

هنگامی که نیرو از طریق شبکه پالس تشکیل می شود ، یک پالس نور شدید به نام فوتون در یکی از بلورهای میله آزاد می شود. نوری که آزاد می شود یک طول موج است و حداقل واگرایی را امکان پذیر می کند.

صد در صد نور لیزر بر روی آینه عقب منعکس می شود در حالی که سی تا پنجاه درصد از طریق آینه عبور می کند و سپس به مجموعه شاتر به آینه زاویه دار قبل از پایین آمدن از طریق لنز و سپس به قطعه کار منتقل می شود.

پرتو نور لیزر نه تنها منسجم است بلکه دارای محتوای انرژی بالایی است. هنگامی که روی سطح متمرکز می شود ، نور لیزر گرمای ایجاد شده برای جوشکاری ، حفاری و برش را ایجاد می کند.

پرتوی لیزر و قطعه کار با استفاده از رباتیک دستکاری می شود. می توان آن را به اندازه های مختلف و شدت گرما تنظیم کرد. لیزر کوچکتر برای حفاری ، برش و جوشکاری استفاده می شود در حالی که ماشین های بزرگتر برای دادن گرما استفاده می شوند.

یکی از مزایای برش لیزری این است که دیگر نیازی به روانکارهای برش نیست. همچنین ، این روش دارای عرض بسیار خوب برش و ورودی حرارتی با یک منطقه باریک تحت تأثیر گرمایش است.

بنابراین از بین انواع دستگاه برش لیزری یکی را انتخاب کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

منبع توسط Thomas Morva

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.