راه حل هایی برای برندینگ و برند سازی محصولات شما

محصولات دارای برند خصوصی (محصولات PLR) در میان عموم مردم به عنوان محصولی شناخته می شوند که متعلق به خود شماست ، هرچند توسط خود شما ایجاد نشده است. خرید حقوق PL از مالک واقعی به این معنی است که شما با یک قیمت توافق شده محصولاتی را از سازنده تجهیزات اصلی (OEM) خریداری می کنید و سپس در فروش / تبلیغ / اصلاح / ویرایش / یا فروش مجدد آن محصولات همانطور که متعلق به خودتان است آزاد خواهید بود. پس از فروش PLR به شخصی ، سازنده تجهیزات اصلی (OEM) دیگر نمی تواند ادعا کند که اختلاف نظرهایی ممکن است به دلیل اصلاح یا فروش محصول توسط خریدار PLR بوجود آید. مالکیت معنوی همچنین می تواند بخشی از برند خصوصی باشد.

مقالات مختلفی در اینترنت وجود دارد که از مزایای استفاده از برند سازی یا برندیگ را اطلاع می دهند ، اما هیچ کس در هنگام واردات از چین هزینه برچسب زنی برندی خاص یا تجربه شخصی خود درباره “نحوه انجام” را به اشتراک نمی گذارد.

در این صفحه شما بهترین راه حل ها را برای افزودن آرم / برچسب خود به محصولات همراه با تجربیات خود ما خواهید خواند. در نهایت ، شما ایده های مختلفی در مورد “چگونگی افزودن نام تجاری خود به محصولات” یاد خواهید گرفت.

Private Label و اهمیت آن برای مشاغل جدید چیست؟

برچسب خصوصی الگو یا آرم محصولات تولید شده توسط پیمانکار یا تولید کننده شخص ثالث است و سپس با مارک خرده فروش به فروش می رسد. این نشان دهنده برند فروشنده و همچنین در ایجاد وفاداری مشتری مفید است.

به افرادی که مایل به وارد کردن اقلام از چین و سپس فروش آنلاین آن مانند آمازون هستند ، توصیه می شود:

· با رقبای محدود محدوده محصول خوبی پیدا کنید

· فقط موارد با کیفیت را از چین انتخاب کنید

· برچسب خصوصی خود را بر روی محصول اضافه کنید و

· شروع به بازاریابی آن محصول با نام تجاری خود کنید.

موارد زیر بهترین راه حل ها هستند و همچنین به شما امکان می دهند از هزینه برآورد شده برای هر راه حل در چین مطلع شوید. پس از یادگیری این راه حل ها می توانید از شر هزینه های اضافی تأمین کنندگان چینی در امان بمانید و همچنین در مورد چگونگی افزودن برچسب خصوصی روی محصولات خود ایده بگیرید.

صفحه چاپ / صفحه ابریشم

این یکی از روشهای پرکاربرد برای افزودن برچسب خصوصی روی محصول و همچنین بسته بندی است. این را می توان تقریباً بر روی هر نوع ماده ای مانند پلاستیک ، شیشه ، فولاد ضد زنگ ، لاستیک ،

PPE (تجهیزات محافظت شخصی) و غیره چاپ صفحه ارزانترین و آسانترین راه برای افزودن برچسب خصوصی برای خریدارانی است که بیش از ۵۰۰ قطعه در هر کالا خریداری می کنند.

اگر می توانید بیش از ۲۰۰۰ مورد خریداری کنید ، اکثر کارخانه های چینی می توانند خدمات چاپ روی صفحه نمایش بدون هزینه را به شما ارائه دهند. با این حال ، ممکن است برخی از آنها برای ایجاد صفحه چاپ آرم های خود ، هزینه ای در حدود ۵۰ تا ۶۰ دلار از شما دریافت کنند. شما می توانید به راحتی تأمین کنندگان چاپ را در چین پیدا کنید ، حتی اگر تامین کننده شما خدمات چاپ ارائه ندهد.

فقط یک اشکال در چاپ صفحه وجود دارد که برای الگوهای چند رنگ مناسب نیست. اگر مایل هستید آرم رنگ شیب خود را بر روی محصولات چاپ کنید ، باید انتقال حرارت یا راه حل های دیگر را در نظر بگیرید.

چاپ حرارتی

این فرایند پیچیده تر از چاپ روی صفحه است و به دمای ۱۴۰ درجه تا ۱۸۰ درجه نیاز دارد. در مقایسه با چاپ ابریشم کمی گرانتر است و همچنین دارای محدودیت هایی در مورد مواد است. انتقال حرارتی برای چرم ، چوب ، فولاد ضد زنگ ، شیشه ، ABS ، PE ، PP و EVA ، دستگاه تنفس یکبار مصرف و غیره قابل استفاده است.

الگوی حرارتی بهترین گزینه برای افرادی است که الگوی واقعا فانتزی با رنگ شیب دار دارند. هزینه ایجاد صفحه چاپ حدود ۱۰۰ دلار است و هزینه چاپ برای آرم رنگی با شیب سایز ۷×۷ سانتی متر ۰٫۰۴ دلار است.

حکاکی لیزری / چاپ لیزر

حکاکی لیزری یا چاپ لیزری ، جلوه ای با کیفیت بالا به محصولات می بخشد. تقریباً در هر هر فروشگاه هدیه پر از مواردی است که حاوی آرم چاپ شده با لیزر هستند. این چاپ ها با دستگاه حکاکی لیزری بر روی محصولات حک می گردند و محصولات می توانند فلزی و یا غیر فلزی باشند

نرخ آن می تواند از تأمین کننده ای به تأمین کننده دیگر متفاوت باشد ، اما برای تولید انبوه ، بسته به اندازه و مقدار آن می تواند برای هر واحد حدود ۰٫۰۱ تا ۰٫۱۵ دلار هزینه داشته باشد.

قالب سازی

این راه حل باعث می شود که برچسب خصوصی شما در قالب محصول باشد. این بدان معناست که وقتی محصول از دستگاه خارج می شود ، آرم شما در آنجا خواهد بود. این ماده را می توان روی همه لاستیک ها ، نیمه ماسک های قابل استفاده مجدد ، ماسک های گرد و غبار ، روپوش ، لباس های یکبار مصرف ، محصولات ساخته شده از فلز یا پلاستیک استفاده کرد.

اگرچه این راه حل باعث می شود که برچسب خصوصی شما طبیعی تر از چاپ باشد ، اما یک راه حل با هزینه بالا است زیرا نیاز به تغییر قالب تامین کننده دارد. قیمت به محصولات بستگی دارد ، اما قیمت آن معمولاً ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار است. علاوه بر این ، ایجاد قالب به ۱۵ تا ۲۰ روز زمان نیاز دارد و این زمان حل است.

جعبه سفارشی

این راه حل برای هر محصولی جواب می دهد. بدون شک این گرانترین راه حل در بین راههای دیگر است ، اما یک جعبه فانتزی زیبا می تواند محصول شما را عالی جلوه دهد. شما می توانید ارزش اضافی در محصول خود اضافه کنید و با قیمت بالاتری بفروشید.

از آنجا که بسته بندی جعبه یک صنعت بزرگ است ، قیمت آن از مواد ، تکنیک و ماشین آلات مختلف متفاوت است. ارزانترین قیمت برای یک مورد راه راه ۸ “x4” x4 “که روی آن نقش دارد می تواند حدود ۰٫۱۶ دلار برای هر واحد هزینه داشته باشد.

کیف چاپی پلی

این در واقع نوعی بسته بندی و همچنین روشی برای افزودن برچسب های خصوصی است. پلی کیسه چاپی یک راه حل بسیار ساده برای کالاهای با مقدار زیاد در مقایسه با سایر راه حل ها است. قیمت صفحه چاپ در حدود ۸۰ دلار / هر رنگ است و تولیدکنندگان معمولاً ده ها هزار مورد را به عنوان MOQ تقاضا می کنند.

قطع برچسب

این یکی از مقرون به صرفه ترین راه حل ها برای برچسب خصوصی است. معمولاً در دسته هایی مانند اسباب بازی ، پوشاک ، وسایل ، مد و جواهرات و Handanhy و غیره اعمال می شود.

بیشتر مارک های جواهرات و لباس ها این راه حل را برای ارائه برچسب خود انتخاب می کنند. این برچسب ها معمولاً از مقوا کرافت یا عاج ساخته می شوند و حتی گاهی از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند. اکثر مردم “مقوا عاج ۳۰۰ گرم” را انتخاب می کنند زیرا بسیار مقرون به صرفه است.

برچسب برچسب

این کاملا ساده ترین ، گسترده ترین و ارزان ترین راه حل در بین همه است. تقریباً هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند برچسب گذاری کند. شما به راحتی می توانید فروشندگان برچسب برچسب را پیدا کنید و MOQ برای یک طراحی فقط ۴۰ تا ۵۰ دلار برای شما هزینه دارد.

برچسب بافته شده

معمولا برچسب های بافته شده در لبه پارچه های ساخته شده مانند شلوار جین ، کلاه ، کیف و کفش و غیره دوخته می شوند. قیمت این محلول به اندازه و مقدار آن بستگی دارد. MOQ معمولاً ۱۰۰۰ قطعه است و قیمت آن در هر واحد در حدود ۰٫۱ دلار است.

گلدوزی ماشینی

این محلول برای موارد ساخته شده از پارچه مانند کیف ، لباس و کلاه و غیره استفاده می شود. ماشین گلدوزی بسیار بادوام است و یک برچسب خصوصی با اندازه ۴×۵ سانتی متر حدود ۰٫۲۰ دلار هزینه دارد.

نتایجی که اظهار شده

موارد ذکر شده بهترین راه حل ها برای افرادی است که مایل به طراحی خود هستند ، اما از اینکه از کجا شروع می کنند بی اطلاع هستند. شما می توانید عناصر مورد علاقه خود را از اینترنت بارگیری کنید یا برای طراحی برچسب خصوصی خود از طراحان متخصص کمک بگیرید.

منبع توسط Umair Abbas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.