سرگرمی هایی با برش لیزری ساخته می شوند

برش لیزر برای حکاکی محصولات و برش موادی مانند چوب ، پلاستیک و پارچه استفاده می شود. اندازه ها و مدلهای مختلف دستگاههای برش لیزری برای تأمین نیازهای یک فرد تجاری یا شخصی در دسترس است. برخی از تولیدکنندگان این ماشین آلات دارای مشتری متشکل از چندین صنعت هستند. سرگرمی های لذت بخشی مختلفی وجود دارد که هر یک از ما می تواند درگیر آن شود و از این دستگاه ها استفاده کند. با کمی آموزش ، مقداری تجهیزات محافظتی و کمی صبر می توانیم بر این هنر مسلط شویم.

مواد متداول قابل برش با برش لیزری شامل اکریلیک ، مقوا ، چوب پنبه ، پارچه ، چرم ، چوب و لاستیک است. حکاکی روی این مواد و مواد دیگر از جمله فلزات رنگ شده امکان پذیر است. نتیجه پروژه ای است که به نظر می رسد توسط یک متخصص حرفه ای و با پیچیده ترین جزئیات و سایه اندازی ایجاد شده است. بسته به نوع دستگاه مورد استفاده ، کارگر ممکن است نیاز داشته باشد تا ماده مورد استفاده را پایین نگه دارد تا در حین حکاکی یا برش از جای خود حرکت نکند.

استفاده از دستگاه برش لیزری روی فلزات برای حکاکی یک طرح شخصی برای یک تابلوی فلزی یا روکش پلاک ، نمای حرفه ای ایجاد می کند. اکریلیک و پلاستیک را می توان به اشکال مختلف برش داد ، از جمله دانه های برف جذاب که نمایشگرهای عالی برای تعطیلات ایجاد می کنند. از این ماشین ها روی آجر ، سنگ مرمر ، سرامیک یا گرانیت استفاده کنید تا کارهای هنری پیچیده ای ایجاد کنید که به عنوان پشت صحنه آشپزخانه یا نقاشی دیواری در فضای باز استفاده شوند. با وجود مجموعه گسترده ای از مواد سازگار و توانایی برشکاری یا حکاکی روی برخی ، امکانات بسیاری وجود دارد.

هرکسی که خیاطی یا کار چرمی دوست داشته باشد متوجه خواهد شد که برش های لیزری پروژه هایشان را بسیار ساده تر می کنند. بالش هایی با شکل شایان ستایش ایجاد کنید و اعداد و حروف متنوع را از ابتدا بسازید. اگر جوانان در خانواده خواهر و برادر بزرگتری در پیشاهنگی دختر یا پسر دارند که نشان هایی شایسته کسب می کنند ، برای کمک به کارهای خانه از بچه های کوچک نشان ویژه خود بسازید. این موارد دقیقاً شبیه چیزهای واقعی هستند و باعث می شوند هر کودکی نسبت به سهم خود در خانه از اهمیت بیشتری برخوردار شود.

اینها تنها چند مورد از پروژه های سرگرم کننده ای است که هنگام استفاده از برش لیزر حرفه ای تر به نظر می رسند. هنگامی که فرد با مهارت جدید احساس راحتی کرد ، می تواند با حکاکی روی آینه ها و شیشه ها هدایای خوب یا جشن های مهمانی ایجاد کند. افرادی که پیشرفته ترین مهارت ها را دارند می توانند روی سطوح گرد حکاکی کنند ، حکاکی سه بعدی کنند و حتی مدل ها و جوایز خود را بسازند. ابزاری از این دست به چیزی تبدیل می شود که علاقه مندان تعجب می کنند که چگونه بدون آن زندگی می کنند.

منبع توسط Whitaker Perrets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.