شارژ کنترلر اوت بک Outback

اینورترهای Outback برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله مسکونی ، تجاری و تلفن همراه در دسترس هستند. آنها توسط افراد روزمره مانند شما و همچنین سازمانهای دولتی در سراسر جهان استفاده می شوند. این دستگاه ها بیشتر به دلیل دوام مقاوم شناخته شده اند که به آنها امکان ایستادن حتی در شرایط سخت محیطی را می دهد. راه حل های مسکونی آنها برای اقامت در محله و همچنین کابین های خارج از شبکه واقع در بیابان مناسب است. هنگام خرید اینورترهای گره ای شبکه آنها حتی می توانید انرژی مازاد خود را برای سود به شرکت برق بفروشید. این مقاله تمام اطلاعات لازم را برای متقاعد کردن شما برای خرید این دستگاههای با تکنولوژی پیشرفته در اختیار شما قرار می دهد.

یکی از راه هایی که سازمان های تجاری می توانند از اینورترهای Outback استفاده کنند ، استفاده از آنها برای قدرت پشتیبان گیری است. این دستگاه ها در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی به خوبی کار می کنند. این شارژرها / اینورترها برای دریافت قدرت پشتیبان گیری تقریباً بلافاصله در صورت قطع برق بسیار عالی هستند. این سیستم ها به گونه ای طراحی شده اند که با بسته های بزرگ باتری سازگار هستند که زمان پشتیبان گیری طولانی تری را نسبت به سایر منابع تغذیه بدون وقفه ارائه می دهند. آنها حتی این امکان را دارند که با یک ژنراتور کار کنند تا طولانی ترین زمان ممکن را برای شما فراهم کنند.

کاربرد دیگر اینورترهای Outback ، برق از راه دور شبکه است که بهترین راه حل برای خانه های تعطیلات ، کابین های جنگلی و حتی روستاهای دورافتاده در مناطق توسعه نیافته جهان است. این وسایل الکترونیکی قدرت ستون فقرات افرادی را تولید می کند که از طریق منابع انرژی تجدیدپذیر مانند خورشید و باد و همچنین با ژنراتورهای سنتی برق خود را تولید و برداشت می کنند. از این دستگاه ها می توان برای تأمین طیف گسترده ای از ماشین های الکترونیکی مانند دریل های برقی ، لوازم خانگی و دستگاه برش لیزری کوچک استفاده کرد. آنها حتی می توانند برای یک مرکز توزیع برق دهکده میکرو شبکه که در آن از منابع مختلف مختلف برق به طور همزمان استفاده می شود ، استفاده شود.

همانطور که مشاهده می کنید ، در صورت نیاز به دستگاهی برای تبدیل جریان جریان مستقیم به جریان متناوب ، انتخاب اینورترهای Outback مزایای بسیاری دارد. با این حال ، اگر هنوز متقاعد نشده اید ، گزینه های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال ، Enphase شرکت دیگری است که این نوع دستگاه ها را ارائه می دهد. آنها شرکت خود را با ترکیب انرژی انرژی خورشیدی و مزایای مدرن فناوری ارتباطات توسعه داده اند. سیستم اینورتر میکرو از سه جز primary اصلی استفاده می کند: اینورتر میکرو که مستقیماً به صفحات خورشیدی متصل می شود ، دروازه ارتباطات Envoy که داده های عملکرد را جمع آوری و انتقال می دهد و وب سایت Enlighten که عملکرد پانل ها را ۲۴ ساعته کنترل و اندازه گیری می کند.

این که اینورترهای Enphase یا Outback را انتخاب کنید ، با برداشتن انرژی خود که می تواند برای تأمین انرژی خانه یا محل کار شما استفاده شود ، مزایای زیادی خواهید برد. حتی می توانید با فروش مازاد آن به شرکت برق ، سود کسب کنید.

منبع توسط Rupert Smith

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.