راه اندازی کسب و کار با ساخت هدایای تبلیغاتی

هدایای شخصی گزینه های بسیار خوبی را برای افراد خلاق ایجاد می کنند که نیاز به ابراز عشق و سپاس به بی نظیرترین و خاص ترین روش دارند. یک هدیه شخصی نشان دهنده مراقبت واقعی است و مردم عاشق دریافت هدایای خلاقانه متفکرانه هستند. اگر می خواهید به فعالیت هدیه شخصی بپردازید ، باید با طرحی کار کنید تا همه برای شما مناسب باشد. در اینجا چند دستورالعمل ساده آورده شده است که می تواند به شما کمک کند با کسب و کار هدایای خود یادداشتی بالا شروع کنید.

1. طاقچه خود را پیدا کنید – ده ها فروشگاه آنلاین وجود دارد که انواع مختلفی از هدایای شخصی را می فروشند. این امر باعث می شود اطمینان حاصل کنید که افراد شما با جلوه ای شخصی باعث برجسته شدن آنها می شوند. برای یافتن جایگاه خود ، تصمیم بگیرید که مشتری بالقوه شما ، شغل ، علایق و سرگرمی آنها چه کسانی خواهد بود و سپس هدایای عملی را انتخاب کنید که برای صنوبر کردن آنها جالب باشد و آنها را تا حد ممکن منحصر به فرد کند. شما می توانید تصمیم بگیرید که کیف ، تقویم ، قاب عکس ، اسباب بازی یا حتی کارت بازی را در میان بسیاری دیگر انجام دهید.

2. برنامه ای را بیان کنید – یک طرح تجاری برای راهنمایی همه شما مهم است. با آشنایی با آخرین روند صنعت و شناختن رقبا شروع کنید. وقتی می دانید رقبای شما چه پیشنهادی ارائه می دهند ، آسان تر می توانید مسیری متفاوت را انتخاب کنید تا تجارت شما به نوعی خاص شود. همچنین باید قیمت گذاری ، مفاهیم بازاریابی و استراتژی های فروش را بررسی کنید. این نیز مرحله ای است که در آن شما باید یک نام و نشان تجاری پیدا کنید و همان را برای تجارت ثبت کنید.

3. تجارت را تنظیم کنید – این انتخاب مکانی است که در آن محل کار شما واقع خواهد شد. این مکان باید مکانی باشد که نیازهای فعلی و همچنین اهداف آینده را برای آن تأمین کند. یک دفتر خانه می تواند برای رنگ آمیزی ، گلدوزی و خطاطی کار کند ، اما ممکن است برای ماشین آلات مورد استفاده در حکاکی و حکاکی به فضای تجاری بزرگتری نیاز داشته باشید. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که کسب و کار را بصورت آنلاین انجام دهید تا به آن نمایان شوید.

4. تجهیزات و ملزومات را خریداری کنید – نوعی تجارت هدیه شخصی که در اختیار شما قرار می دهد ، لوازم و تجهیزات مورد نیاز شما را تعیین می کند. ماشین های گلدوزی و ماشین های حکاکی لیزری و یا دستگاه برش لیزر برای طراحی و ساخت شما لازم است. شما همچنین از وسایل دیگر به نخ های گلدوزی ، پارچه ، برس و رنگ نیاز خواهید داشت. ماشین های گلدوزی با طرح های داخلی ساخته می شوند در حالی که حکاکی لیزری می تواند طرح ها را بر روی فلزات پوشش داده شده ، اکریلیک ، چوب ، شیشه و پلاستیک در میان بسیاری از مواد دیگر وارد کند. خرید لوازم خود را به صورت عمده در نظر بگیرید تا آنچه را که مقرون به صرفه است ، به دست آورید. نرم افزار گرافیکی برای ایجاد طرح های سفارشی نیز می تواند بسیار مفید باشد. یک تحقیق ساده شما را به سمت بهترین تأمین کنندگان هر آنچه برای تجارت نیاز دارید هدایت می کند.

5. تجارت را بازاریابی کنید – وقتی همه چیزهای مورد نیاز خود از جمله بازار هدف را دارید ، باید زمان آن باشد که خدمات خود را به عموم مردم معرفی کنید. می توانید با متخصصین محلی که ممکن است خدمات را جالب بدانند شروع کنید. برنامه ریزان رویدادها ، تیم های تبلیغاتی و برنامه ریزان عروسی می توانند اهداف عالی باشند. برای شناخته شدن تجارت می توانید بروشور یا کاتالوگ ایجاد کنید.

[ad_2]

منبع توسط Nipuna Abeyratna

لطفا به این مطلب ، امتیاز دهید

حتما ببینید

نحوه کار دستگاه برش پلاسما CNC

دستگاه cnc برش پلاسما چگونه کار می کند؟

پلاسما فقط در دماهای بسیار بالا وجود دارد و توسط سیستم های برش پلاسما برای برش فلزات که رسانای الکتریکی بسیار خوبی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *