جاکلیدی تبلیغاتی

جا کلیدی های ، بهترین هدیه تبلیغاتی

هدایای شخصی به معنای واقعی کلمه هدایایی هستند که نام ، عکس ، آرم و یا طرح های منحصر به فرد کسی را حمل می کنند. در دوران مدرن ، چندین تکنیک شخصی سازی هدیه وجود دارد. حکاکی یکی از آنهاست. اما تکنیک های دیگری مانند گلدوزی ، چاپ صفحه ، منبت و حکاکی وجود دارد. هدایای شخصی حک شده با لیزر بی نظیر و جذاب به نظر می رسند.

آیا برای هر مناسبت به دنبال هدایای بی نظیر هستید و ایده های شما تمام شده است؟ نگهدارنده های کلید حکاکی شده ، هرچند به نظر کوچک می آیند ، ارزشمند و همه کاره هستند. علاوه بر این ، هزینه آنها مقرون به صرفه است.

بیشتر افراد ، وقتی به فکر هدیه ای که به مناسبت خاص خود به یک دوست هدیه می دهند می افتند ، تمرکز خود را روی چیزهایی می گیرند که در قفسه های اکثر سوپرمارکت ها به راحتی قابل تهیه است. آنها به ندرت دامنه خود را بیشتر می کنند تا در مورد هدایای شخصی فکر کنند. این یکی از دلایلی است که باعث می شود همه افراد هدایای یکسانی مانند فنجان ، قاشق ، تشک ، بشقاب و مانند آن را ارائه دهند. بله ، آنها هدایای خوبی هستند ، فقط به این دلیل که بسیار رایج هستند.

اما اگر می خواهید هدایایی اهدا کنید که دوستتان برای همیشه نگاه کند و قدردان آنها باشد ، باید برای آنها برنامه ریزی کنید. شما باید به فکر هدایایی باشید که در حافظه دوست شما باقی مانده است. اینها هدایای کلاسیک است. و در بیشتر موارد ، هدایای شخصی هستند.

با دریافت از دوست دارنده کلیدهای حکاکی شده ، شخصی سازی شده با عکس عروسی در سالگرد ازدواج ، چه احساسی خواهید داشت؟ آنچه شما احساس می کنید احساسی است که دیگران با دریافت چنین هدیه ای از شما احساس می کنند. اول این یک هدیه غافلگیرکننده است. ثانیا ، معنی دار است. ثالثاً ، باعث ایجاد حالت جدیدی بین دو همسر می شود. چهارم ، این رابطه شما را با شخصی که هدیه می گیرد تقویت می کند. فکر بزرگی طول می کشد تا کسی چنین هدیه ای را ارائه دهد.

هدایای شخصی می توانند هر چیزی باشند. می توانید مواردی مانند آلبوم عکس یا قاب ، دیوار آویز ، ساعت ، خودکار ، عینک و موارد دیگر را شخصی سازی کنید. هر چیزی که فکرش را بکنید می تواند شخصی سازی شود. توانایی دستگاه لیزر در حکاکی روی چندین ماده ، شخصی سازی بسیاری از موارد را آسان می کند. اما این بار ، بیایید نگاه کنیم که نگهدارنده های چوبی از بهترین هدایای شخصی برای مناسبت بعدی شما هستند.

چرا دارندگان کلید در بین بهترین هدایای شخصی برای هر مناسبتی وجود دارد؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، آنها منحصر به فرد ، همه کاره و مقرون به صرفه هستند. علاوه بر این ، هر شخصی از هر موقعیتی جذاب ، ارزشمند و قابل توجه است. آنها چیزهای کوچکی هستند که باید به خاطر سپرده شوند.

همانطور که از اسمشان پیداست کلیدهای نگهدارنده عمدتا برای کنار هم نگه داشتن کلیدها استفاده می شوند. این کلیدها برای خانه ، دفتر و وسیله نقلیه شماست. آنها هر روز در جیب یا کیف مردم حمل می شوند. آنها برای بسیاری از افراد قابل مشاهده هستند. یکی مایل است یک دکمه نگهدارنده کلید زیبا به همراه داشته باشد که دارای معنی باشد. هدایایی مانند لیوان و لیوان در خانه باقی می مانند در حالی که نگهدارنده کلید به هر کجا که می رود حمل می شود. این یکی از دلایلی است که کلیدهای حکاکی شده می توانند هدایای شخصی سازی شده بسیار خوبی تهیه کنند.

برخی از افراد ممکن است ارزش دارندگان کلید را دست کم بگیرند فقط به این دلیل که کوچک به نظر می رسند. یکی آرزو می کند چیز بزرگی بدهد. هدیه بزرگی خوب بودن را در ذهن دیگران بازی می کند. اما باید دانست که اندازه هدیه نیست ، ارزش پیوست شده آن است که تفاوت ایجاد می کند. اگر می خواهید می توانید دارندگان کلید را در یک جعبه نسبتاً بزرگ بسته بندی کنید تا این طرز فکر را از بین ببرید.

چگونه می توان نگهدارنده کلید را شخصی کرد تا مناسب موقعیت شما باشد؟

همانطور که قبلا گفته شد ، آنها ایده بسیار خوبی برای هدیه برای همه موارد هستند. نحوه شخصی سازی آنها به موقعیت بستگی دارد. این جایی است که خلاقیت وارد می شود. و این جایی است که حرفه ای بودن برای تبدیل ایده ها به اشیا objects واقعی که همه را راضی کند مهم است. این به مهارت های طراحی گرافیکی خوبی نیاز دارد.

این به زمان نیاز دارد تا به طور کامل در مورد روش های مختلفی که می توانید نگهدارنده کلید را متناسب با موقعیت خود سفارشی کنید صحبت کنید. اما کافی است بگوییم که شما می توانید دارندگان کلید خود را با نام ، عکس ، آرم و گرافیک منحصر به فرد شخصی سازی کنید. اینها ایده هایی است که می توانید وقتی با یک حکاکی حرفه ای و با تجربه در کنار هم هستید ، آنها را غنی کنید.

به عنوان مثال ، برای یک سالگرد ازدواج یا عروسی ، یک نگهدارنده کلید که با یک عکس عروسی حک شده است ، خوب است. می توانید متنی متناسب با مناسبت اضافه کنید. استقبال از کارمند جدید ، سالگرد شغلی و هدایای دارنده کلید خداحافظی کارمند را می توان با آرم حک کرد. در موارد دیگر ، شما می توانید هدایای شخصی خود را با گرافیکی زیبا و زیبا خلق کنید. اینها معمولاً با هر حکاکی خلاق خوب به راحتی در دسترس هستند. گاهی اوقات ، اگر گرافیک شخصی خود را داشته باشید ، برای طراحی گرافیک هزینه اضافی دریافت می شود زیرا تولید تصاویر حکاکی خوب به زمان نیاز دارد.

سرانجام ، دفعه بعدی که فرصتی پیدا کردید و می خواهید در آن هدیه دهید ، در مورد هدایای شخصی فکر کنید. با هدایای بی نظیر در میان جمعیت ایستادگی کنید. ایده های شما تمام نشود. نگهدارنده های کلید حکاکی شده در صورت ایجاد صحیح ایده هدیه بسیار خوبی است. برای ایجاد خاطرات ماندگار به هدایای شخصی فکر کنید! نظرات شما چیست؟

منبع توسط Charles Kiyimba

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.