چاقو – ابزار بزرگ حکاکی

حکاکی چاقو توسط خود شما نمی تواند صرفه جویی کند ، بلکه به شما امکان می دهد تیغه را دقیقاً مانند هدیه به شخص دیگر شخصی سازی کنید. ابزار حکاکی چاقو به شما امکان حکاکی مونوگرام ، پیام یا تصویر روی تیغه چاقو را می دهد. این نوع ابزارها واقعاً تیز خواهند بود و همچنین هرکدام فشار کافی در برش توسط فلز را تأمین می کنند. شما می توانید ابزارهای حکاکی چاقوی فلزی را در صنایع دستی یا حتی فروشگاه های لوازم هنری خریداری کنید.

کارور برقی

یک تراشکار الکتریکی دارای تیغه بسیار کوچکی است که برای برش سطح چاقوی فلزی به عقب و همچنین جلو می لرزد. اندازه اکثر تراشگران برقی دقیقاً مانند مداد کوتاه خواهد بود. از آنجا که ماشین تراش اتوماتیک است ، نیازی به فشار شدید تیغه به سطح فلز ندارید. استرس کمتری به دست شما منتقل می کند و به شما امکان می دهد بیشتر کار کنید. بیشتر منبت کاران برقی با چندین انفجار طراحی می شوند که انتهای کنده کاری قابل تعویض کارور هستند. شما می توانید از انواع مختلف برای انواع مختلف فلز یا حتی برای تراشیدن چوب بر روی دسته چاقو استفاده کنید. همچنین بیشتر منبت کاران برقی چوب ، پلاستیک یا سطح پوسته تخم مرغ را حک می کنند.

قلاب دستی

دستگاه تراش دستی شبیه تراش برقی خواهد بود. آنها از یک انتها دارای نوک تیز و در انتهای دیگر دارای یک دسته گرد هستند. یک دسته گرد دارای یک طرف صاف است ، بنابراین ممکن است سنگ ریزه بر روی فضای کار قرار گیرد. طول بیشتر گورهای دستی ۴ تا ۵ اینچ خواهد بود. انتهای هر نوع سنگ تراش دارای انتهای متفاوتی است که باعث ایجاد برش های مختلف در فلز می شود. از گراورهایی که انتهای آنها کوچک است در ساخت خطوط دقیق و ظریف در تیغه چاقو استفاده می شود. حکاکی ها از قلاده های دارای انتهای صاف در ایجاد گودال در یک حکاکی فلزی استفاده می کنند. بیشتر گورها از فولادی ساخته می شوند که یک فلز سخت است و قادر به برش بیشتر فلزات دیگر است. حکاکی فشار را در یک تراشکاری فلز با فشار دادن یا حتی با استفاده از پتک تأمین می کند.

منبع توسط Ethan G Scott

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.