اصول و لوازم تابلو سازی

انواع تابلوها وجود دارد که باید مطابق با الزامات قانونی مانند حداقل ارتفاع متن خاص برای تعداد مشخصی از فوت مشخص مسافت دید باشد. با این وجود ، اگر می خواهید علامت گذاری کنید ، مکان ارسال و بیشترین فاصله احتمال بازدیدکنندگان احتمالی خود با علامت ارسال شده خود را در نظر بگیرید. آیا تابلوهای شما از سایر سازه های اطراف آن قابل تشخیص است؟ آیا تابلوهای شما به درستی در شب روشن شده است؟ آیا سازه هایی وجود دارد که حتی بخشی از نشانه های شما را از دید یک بیننده در یک فاصله دید معمول مسدود کند؟ باید به چنین ملاحظاتی توجه داشت. در اینجا نکات بررسی و یادآوری هایی که سازندگان فصلی علامت می دهند وجود دارد:

1. کلیه الزامات قانونی را رعایت کنید.

2. تابلوها معمولاً به خاطر سپرده می شوند یا به یاد می آیند که با رنگها و تصاویر تقویت می شوند. بنابراین ، هر زمان که ممکن باشد عکس های قابل استفاده را به تابلوهای خود اضافه کنید و اگرچه مضامین سیاه و سفید برای پیام های خاص مناسب ترند ، اما برای جذابیت بیشتر ، رنگ علامت را نیز به تابلو بزنید.

3. از حداقل تعداد کلمات و قلم ها و اندازه قلم های آسان برای خواندن استفاده کنید.

4- برای تابلوهای راهنما ، فلش ها را در طراحی بگنجانید.

5- از حروف و پس زمینه ای استفاده کنید که دارای رنگهای بسیار متضاد بین آنها باشد. پس از آشنایی با اصول ساخت تابلو یا علامت گذاری ، بهتر است با انواع تجهیزات ، ابزار و وسایل تابلو سازی آشنا شوید. ساخت علائم سفارشی محدود به تولید کاغذ و قلم یا کاغذ و چاپگر نیست. در زیر لیستی از مواردی است که سازنده علائم تجاری باید بسته به نوع تابلو سازی و میزان تجارت خود حداقل با آنها آشنا باشد و باید از آن برخوردار باشد:

1. برش – برش های صنایع دستی ، سیستم های برش وینیل

2. حکاکی ها – حکاکی های دوار ، دستگاه حکاکی لیزری ، سیستم های حکاکی

3. لمینیت و تریمر

4. چاپگرهای پوشاک – برای تزئین لباس و حکاکی پارچه. مطبوعات حرارتی و سایر موارد برای چاپ اره وجود دارد

5. چاپگرهای رنگی – جدا از پارچه

6. سایر وسایل ، ملزومات و لوازم جانبی

آ. نرم افزار ساخت علامت ، Clip Arts و کتابهای ساخت تابلو

ب لوازم جانبی برش کاردستی – ورق های حامل ، مجموعه تیغه های برش ، تشک های برش (تشک تفلون) ، نگهدارنده قلم توپ

ج چسب

د چاپگرهای صفحه و جوهر چاپ صفحه

ه پاک کننده

f فیلم محافظ رنگ

g پاک کننده روغن

ساعت دستکش

من. تیغه های برش وینیل

ج نگهدارنده و قلم تیغه

ک نوارها و لوازم جانبی برش

من آگهی ها و لوازم جانبی بنر (مانند تکه های چسب)

متر بسته بندی ماشین و وسیله نقلیه

n مایعات – استفاده از مایعات ، کتهای شفاف برای دوام در فضای باز ، مواد پاک کننده چسب برای حروف وینیل ، شستشوی بسته بندی وسیله نقلیه یا جلا دادن

ای بسترهای مخصوص تابلوها – علامت گذاری سهام ، پتوی فلزی ، تابلوی صفحه نمایش قابل حمل ، براکت های پیمایشی تزئینی ، نگهدارنده پلاک ، جای تابلو ، جای پلاک

پ. ورق مغناطیسی

س نوارهای برنامه

ر رسانه چاپ دیجیتال ، جوهر و روبان

s قفسه ها – قفسه های دیواری ، قفسه های ذخیره سازی ، سینی رسانه یا قفسه های رسانه ای خواه این لیست شما را تحت فشار قرار دهد یا نه ، کافی است بگوییم که سازندگان علامت گذاری شایسته اعتبار لازم هستند و برای ساخت یک علامت با کیفیت زمان لازم را برای ساختن نشانه و ملاحظات مهم می گیرند.

منبع توسط Michael J Greenwood

لطفا به این مطلب ، امتیاز دهید

حتما ببینید

نحوه کار دستگاه برش پلاسما CNC

دستگاه cnc برش پلاسما چگونه کار می کند؟

پلاسما فقط در دماهای بسیار بالا وجود دارد و توسط سیستم های برش پلاسما برای برش فلزات که رسانای الکتریکی بسیار خوبی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *