راهنمای خرید دستگاه برش پلاسما

راهنمای خرید دستگاه برش پلاسما CNC

در انتخاب دستگاه برش پلاسما CNC فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. بیایید برخی سوالاتی که قبل از خرید باید بپرسید را بررسی کنیم و قادر به پاسخگویی آنها باشید.

ضخامت ماده ای که برش خواهید داد چقدر است؟

با ضخامت موادی که اغلب برش می زنید شروع کنید. یک قانون کلی خوب این است که یک برش دهنده پلاسما را انتخاب کنید که بتواند دو برابر ضخامت برش طبیعی شما را برش دهد. ممکن است به نظر برسد که شما بیش از نیاز خود خرید می کنید ، اما این توانایی را برای شما فراهم می کند که مواد ضخیم تر را در صورت لزوم برش دهید و برش های با کیفیت و دقت بالا را برای شما فراهم کند.

آیا کیفیت برش با کاربرد شما مطابقت دارد یا بیش از حد است کیفیت برش در قطعه تمام شده در نهایت کیفیت قطعه و همچنین زمان صرف شده در عملیات ثانویه برای تمیز کردن را تحت تأثیر قرار می دهد. سیستم های مدرن دقیق پلاسما قوس متمرکز فشرده ای را فراهم می کنند که برشی تمیز ، صاف و مستقیم با یک پوسته باریک ، تا حد ممکن به فلزات برش خورده با کیفیت دستگاه برش لیزر ، ارائه می دهد.

هزینه های مصرفی چقدر است؟

تولید کننده باید به راحتی جزئیات مربوط به طول عمر مصرف را در اختیار شما قرار دهد. یافتن یک برش دهنده پلاسما که باعث ماندگاری مواد مصرفی تا حد ممکن شود بسیار مهم است. همیشه مواد مصرفی توصیه شده را برای دستگاه خود خریداری کنید. مارک های ارزان تر عمر کمتری خواهد داشت  و نه مواد با کیفیت بالا.

قابلیت اطمینان دستگاه چقدر است؟

بهترین برش های پلاسما با توجه به استانداردهای دقیق ابزار ماشین طراحی و ساخته شده اند. ساخته شده اند تا مقاوم ، سنگین و با دوام باشند. یک برش دهنده پلاسما با یک جدول برش کاملا جوش خورده قادر به تحمل بارهای سنگین صفحه (۲ “و بیشتر) است و بدون هیچ گونه از دست دادن دقت و کیفیت ، در استفاده روزانه سخت مقاومت می کند.

استفاده از آن آسان است؟

برای اینکه برش پلاسما ارزش طولانی مدت را فراهم کند ، باید راه اندازی و استفاده از آن آسان باشد. به دنبال یکی از مواردی باشید که یادگیری و کار با آن ساده باشد و دارای ویژگی های صرفه جویی در وقت مانند یک کتابخانه با اشکال بزرگ ، وارد کردن پرونده های اتوکد با امکانات تو درتو ، تنظیم carf-on-the-fly و یکپارچه سازی کنسول خودکار گاز باشد. دستگاهی که به راحتی قابل استفاده است و دارای ویژگی های کم هزینه است ، بهره وری و تولید شما را افزایش می دهد.

چقدر باید انتظار داشته باشید که هزینه کنید؟

سرمایه گذاری در دستگاه برش پلاسما CNC باید سرمایه گذاری باشد که امروزه و سالهای آینده منطقی باشد. دستگاهی که قطعات شما را برای اولین بار و بدون نیاز به چندین عملیات ثانویه به درستی برش می دهد ، بازگشت سریعتر سرمایه و همچنین بهره وری را بهبود می بخشد. با انتخاب یک سیستم پلاسما با کیفیت بالا بر اساس کاربرد ، ویژگی ها و قابلیت های در نظر گرفته شده ، شما دستگاهی را خریداری خواهید کرد که ارزان ترین و کم هزینه ترین آن نیست. اگر ارزان بخرید ، دستگاه برش پلاسما را بیش از یک بار خریداری خواهید کرد.

شما چیزی کیفیتی را دریافت می کنید که به ازای آن پول پرداخت کرده اید. برای یک برش پلاسمای CNC با کیفیت هزینه پرداخت کنید که هزینه ای برای شما در آینده نخواهد داشت. کیفیت خرید هرگز اشتباه نیست.

منبع توسط Tom Cartwright

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع گفتگو
1
مشاور آنلاین
سلام . وقت بخیر
قربانی هستم ، مدیر فروش تابش لیزر
به صورت آنلاین در برنامه واتس آپ پاسخگوی سوالات شما هستم .
برای ادامه گفتگو در واتس آپ، بر روی گزینه "شروع گفتگو" کلیک نمایید.