سیستم نرم افزاری CAD / CAM Metalix ، معروف به cncKad ، راه حل هایی برای همه ماشین آلات پانچ ، لیزر و ترکیبی ارائه می دهد.

مزایای نرم افزار CAD CAM Metalix

سیستم نرم افزاری CAD / CAM Metalix ، معروف به cncKad ، راه حل هایی برای همه ماشین آلات پانچ ، لیزر و ترکیبی ارائه می دهد. cncKad با مدل سازهای جامد ، از جمله SolidWorks ، SolidEdge ، Autodesk ، Inventor ، Pro / ENGINEER و Vertex G4 تلفیق شده است. برای انتقال پروژه ها به cncKad نیازی به هیچ پرونده میانی مانند DXF نیست.

هندسه ، ابعاد و فناوری (از جمله پانچ و برش) در cncKad کاملاً همراه هستند. هنگامی که هندسه اصلاح می شود ، ابعاد و فناوری به طور خودکار به روز می شوند. cncKad دارای طراحی 2D و 3D ، تودرتو خودکار ، تولید NC ، شبیه سازی گرافیک و ارتباطات ماشین است.

cncKad می تواند پرونده های DWG را مستقیماً از قالب های اتوکد ، IGES ، CADL ، DXF و سایر فرمت ها بخواند. دستورات Sheet Metal oriented ایجاد هندسه در cncKad را بسیار آسان می کند. اعتبارسنجی هندسه با ویژگی هایی که استفاده از آنها ساده است آسان است. این ویژگی ها شامل اصلاح ، تجزیه و تحلیل و اصلاح است.

طیف گسترده ای از ویژگی های پردازش وجود دارد. ابزار دستی کنترل کاملی بر تولید دارد. ابزارهای خودکار کارآمد باعث صرفه جویی در وقت و تلاش می شوند. سایر گزینه های ابزار عبارتند از: Auto Punch، Auto Cut، Common Cutts for Punch، Laser Common Cuts، Reposition موقعیتی خودکار و جلوگیری از گیره اتوماتیک. اینها چند نمونه از بسیاری از ابزارهای موجود از طریق cncKad است.

ماژول پردازش ابزاری خودکار و تعاملی است که پردازش گرافیکی فن آوری های Punch ، Laser ، Plasma ، Water Jet و Flame را فراهم می کند. این می تواند با استفاده از جابجایی اتوماتیک ، جلوگیری از گیره ، راه راه ، پیرایش ، پشتیبانی از خانواده چرخ ویلسون ، به حداقل رساندن چرخش ابزار و گزارش های دقیق گزارش شود.

پردازش قطعه ساده است و کاربران بعدی توانایی ایجاد یک ورق چند بخشی را با سهولت در تغییر اندازه ورق و تولید NC دارند. ماکرو به طور خودکار ایجاد می شود ، مگر اینکه کاربران بخواهند کد NC طولانی تر و بهینه تری داشته باشند.

ماژول Drafting قدرتمند و آسان برای استفاده است. این مجموعه کاملی از ابزارهای پیش نویس و کمک های ویژه برای تهیه ورق فلز را ارائه می دهد. این کمک ها شامل بریدگی ، پخ زدن ، فیله کردن ، تشخیص و اصلاح خودکار کانتورهای بسته نشده ، تشخیص شکل ، اعتبارسنجی هندسه و استفاده از قلم های نوع واقعی است.

شبیه سازی گرافیکی برنامه NC ویرایش آسان هنگام مشاهده ورق پردازش شده را امکان پذیر می کند. cncKad باید به طور خودکار از نظر خطا در هنگام شبیه سازی بررسی شود. خطاها می توانند شامل پارامترهای از دست رفته ، خطاهای گیره ، خطاهای بیش از حد مسافرت و موارد دیگر باشند. گزینه NC to DFT به کاربران امکان می دهد برنامه های NC قدیمی را به شبیه سازی وارد کنند.

برای تولید یک صفحه تو در تو با قطعات مختلف ، کاربران می توانند از بین لانه سازی دستی و ماژول خودکار خودکار یکی را انتخاب کنند. این قابلیت ایجاد آرایه های گروهی با Macros را دارد. قبل از ماشینکاری ، کاربران می توانند گزارش های شغلی را در قالب Word تولید کنند که کاملاً قابل تنظیم باشد و متناسب با نیازهای کاربر باشد.

چند مزیت اصلی استفاده از نرم افزار cncKad Metalix وجود دارد. این یک راه حل پیشرفته CAD / CAM برای سازنده ورق فلز است. cncKad از کل طراحی تا چرخه تولید پشتیبانی می کند. مشاغل را می توان با چند کلیک ساده ماوس به ساده ترین شکل ممکن به ماشین ها یا فناوری های مختلف منتقل کرد.

cncKad انواع مختلفی از ماشین آلات پانچ ، دستگاه برش و حکاکی لیزری ، پلاسما و Flame را با نرم افزار خود ارائه می دهد. ابزار Auto Nest استفاده بهینه از مواد را برای ارائه بهترین جا در راه حل های تودرتو فراهم می کند. فناوری پیشرفته cncKad با پیش نویس و پردازش در همان ماژول ترکیب می شود. cncKad برنامه های CNC کارآمد را با دقت و سهولت ایجاد می کند.

این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا قالب های استاندارد فایل را وارد و صادر کنند. چند مثال شامل DXF ، IGES ، CADL و DWG است. طیف وسیعی از ماشین ها پشتیبانی می شوند که این امر برای هر نوع سازنده ورق فلز مفید است.

cncKad برنامه نویسی پارامتریک ، فن آوری های پیشرفته پردازش و پشتیبانی از طیف گسترده ای از ماشین آلات را ارائه می دهد. این نرم افزار کاملاً با سیستم عامل های ویندوز ویستا و ویندوز 7 سازگار است. همچنین با بسته های Microsoft Office 2007 و 2010 کاملاً کار می کند.

منبع توسط James R. Randall

لطفا به این مطلب ، امتیاز دهید

حتما ببینید

نحوه کار دستگاه برش پلاسما CNC

دستگاه cnc برش پلاسما چگونه کار می کند؟

پلاسما فقط در دماهای بسیار بالا وجود دارد و توسط سیستم های برش پلاسما برای برش فلزات که رسانای الکتریکی بسیار خوبی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *